Kontakt

Kontakt

Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna
KOMPLEKS SA
Rok założenia 1991

Biuro Główne

58-306 Wałbrzych, ul. Ogrodowa 19
tel. (74) 841 55 19
fax (74) 841 55 61

poczta@kompleks.pl

Magazyn i Logistyka

58-304 Wałbrzych, ul. Miłosna 3
tel. (74) 840 83 62
fax (74) 840 34 44

magazyn@kompleks.pl

Grupa Konsultingowo – Inżynieryjna KOMPLEKS Spółka Akcyjna. Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy, KRS 0000369499, NIP: 886-000-33-38. Kapitał zakładowy 636 200,00 PLN, wpłacony w całości.

 

Zarząd

Prezes Zarządu
Marcin Słowik, marcin.slowik@kompleks.pl

Wiceprezes Zarządu

Grzegorz Manelski, grzegorz.manelski@kompleks.pl

Członek Zarządu/Dyrektor Finansowy
Janusz Wystemp, janusz.wystemp@kompleks.pl

Członek Zarządu/Dyrektor Techniczny
Waldemar Joński, waldemar.jonski@kompleks.pl

Członek Zarządu/Dyrektor Oddziału Warszawa
Marcin Maciejczak, marcin.maciejczak@kompleks.pl

Asystentka Zarządu

Marta Mokrzycka, poczta@kompleks.pl, tel.74 8415519

Księgowość

Główny Księgowy
Iwona Taler, iwona.taler@kompleks.pl, tel. 74 840 06 01

Specjalista ds. księgowo-finansowych
Wiesława Decker

Specjalista ds. kadr i płac
Paulina Żbikowska, paulina.zbikowska@kompleks.pl +48 503 106 138

Specjalista ds. Księgowo-Finansowych
Karina Nowak, karina.nowak@kompleks.pl +48 74 841 55 19

Logistyka

Kierownik Działu Logistyki i Magazynu
Łukasz Ożga, lukasz.ozga@kompleks.pl, tel. 695 474 773

Magazynier

Wojciech Haba, tel. 519 151 801

Marketing

Menadżer ds. marketingu
Katarzyna Haba, katarzyna.haba@kompleks.pl, tel. 74 840 35 97

Biuro główne w Wałbrzychu

Dyrektor Oddziału Wałbrzych
Michał Słowik, michal.slowik@kompleks.pl, tel. 74 840 32 96

Oddział w Warszawie

Siedziba Oddziału

01-360 Warszawa, ul. Człuchowska 9 lok. 7, tel./fax: 22 664 03 03

Członek Zarządu/Dyrektor Oddziału Warszawa
Marcin Maciejczak,maciejczak@kompleks.pl, tel. kom. + 48 607 634 303

Specjalista ds. techniczno-handlowych
Artur Burkowski,artur.burkowski@kompleks.pl, tel. kom. +48 509 839 370

Konstruktor niecek ze stali nierdzewnej
Katarzyna Stańczewska, katarzyna.stanczewska@kompleks.pl, tel. kom. +48 506 756 015

Oddział we Wrocławiu

Siedziba Oddziału

54-613 Wrocław, ul. Krzemieniecka 51a lok. 3
wroclaw@kompleks.pl

Wiceprezes Zarządu
Grzegorz Manelski,grzegorz.manelski@kompleks.pl

Dyrektor Oddziału Wrocław
Bartłomiej Manelski, bartlomiej.manelski@kompleks.pl, tel. kom. 797 129 787

Specjalista ds. techniczno-handlowych
Karolina Pyrz,karolina.pyrz@kompleks.pl, tel. kom. 513 172 333

Specjalista ds. technologii basenowej
Bartłomiej Palenicki, bartlomiej.palenicki@kompleks.pl, tel. kom. 798 064 188

Kierownik Działu Logistyki i Magazynu
Łukasz Ożga, lukasz.ozga@kompleks.pl, tel. kom. 695 474 773

Specjalista ds. kontrolingu i windykacji
Katarzyna Ryndziewicz, katarzyna.ryndziewicz@kompleks.pl, tel. kom. 607 879 578

Skontakuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna KOMPLEKS S.A, ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych. WIĘCEJ ...